У РНБО пояснили відсутність окремих виступів на стенограмі засідання щодо анексії Криму

28 Лютого 2016, 12:58

В РНБО звинуватили ЗМІ у «спекуляціях» навколо стенограми засідання РНБО від 28 лютого 2014 року та пояснили відсутність на ній виступів окремих осіб. Пояснення оприлюднили у прес-службі Ради нацбезпеки та оборони на сторінці у мережі Facebook.

«У зв'язку із продовженням спекуляцій у ЗМІ навколо стенограми засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року надаємо додаткові уточнення для тих, хто намагається робити на цьому ангажований політичний піар», – заявили у тексті.

У РНБО зазначили, що «стенограма засідання РНБО України від 28.02.2014 р. оформлена відповідно до всіх чинних вимог».

«У ній відсутні виступи панів М. Голомші та В. Замани, тому що вони не виступали на цьому засіданні під час офіційного обговорення питань, і, відповідно, не вносили жодних пропозицій для прийняття рішень», – додали у повідомленні.

Окрім того Голомшу та Заману фактично звинуватили у неправді.

«Їх (Голомші та Замани – Ред.) вигадані спогади є політичним піаром та не відповідають історичній правді. Ці вигадки можуть бути спростовані всіма учасниками тих подій, як це вже зробив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков», – наголосили в РНБО.

Як повідомлялося, РНБО 22 лютого опублікувала повну версію стеногорами засідання, що відбулося під час анексії Криму. Згодом у ЗМІ оприлюднили інформацію, що стенограма може бути неповною, зокрема через відсутність нга ній виступів Голомші та Замани.