У РНБО не підтверджують інформацію про підготовку російського вторгнення на 15 липня

14 Липня 2014, 13:35

Як відомо, раніше ЗМІ розповсюдили інформацію з посиланням на координатора групи "Інформаційний опір" Дмитра Тимчука, який повідомив про підготовку повноцінного вторгнення Росії на територію України 15 липня.

"До Ростовської області прибувають підрозділи групи спецназу, це розвідувально-диверсійні групи штатних бригад спецназу ГРУ російського. За нашою інформацією, командири підрозділів зорієнтовані на їхнє введення в Україну 15 числа (липня). Ця дата не раз миготіла в тій інформації, яку ми одержували", – цитують Тимчука.

Натомість Лисенко не підтвердив цієї інформації: "У нас поки що немає чіткої і впевненої інформації про те, що саме 15 липня почнеться те, про що ви зараз сказали".

Водночас речник РНБО зауважив, що Росія продовжує стягувати свої війська до кордонів України: "Впродовж доби було помічено переміщення підрозділів та військової техніки навпроти Сумського та Луганського прикордонних загонів".

Як повідомлялося, за інформацією "Інформаційного опору", Росія почала надсилати штатних військовослужбовців для воєнних дій на території України та підтримує терористів на Донбасі артилерійським вогнем зі своєї території.