У Рівному невідомі скоїли підпал офісу видання “Четверта влада”

22 Лютого 2018, 22:50

У Рівному невідомі підпалили офіс місцевого видання «Четверта влада», яке провело низку розслідувань. Під час підпалу у приміщенні перебували журналісти. Про це повідомила заступниця головного редактора видання Антоніна Торбіч.

 

«Близько 20:30 ми були з колегами на другому поверсі будівлі, де розташований наш офіс. Раптом я почула, як хтось відчинив двері офісу… Ми як раз чекали гостей, по домашніх справах. Через кілька секунд я почула брязкіт, сильний хлопок, забіг син і каже, що хтось нас підпалив», — розповіла вона.

 

Торбіч додала, що журналісти встигли вибігти з приміщення і почали гасити вогонь, викликали пожежників.

 

«Ми дуже хвилювались, щоб не вибухнув котел, який був у офісі», — додала вона.

 

Журналістка наголосила, що пов'язує підпал із діяльністю видання і вважає це «спробою залякування».

 

Крім того, Торбіч зазначила, що вже понад тиждень не працює сайт видання «Четверта влада». Причиною вона назвала пограбування хостера, у зв'язку з чим припинили роботу ще кілька місцевих сайтів.

 

«Раніше ми думали, що це технічні проблеми. Зараз, після підпалу, пов'язуємо це», — сказала вона.

 

За її словами, пожежу встигли загасити, офіс не згорів повністю, а лише вигорів. Збиток склав десятки тисяч гривень, додала журналістка.

 

 

Видання «Четверта влада» займається журналістськими розслідуваннями, за час своєї діяльності редакція підготувала низку розслідувань про корупцію, шахрайство, незаконне будівництво тощо.

 

Нагадаємо, 7 листопада 2017 року невідомі вчинили напад на знімальну групу "Радіо Свобода" біля аеропорту "Київ". Журналісти планували зняти приліт Віктора Медведчука.

 

6 грудня одному із охоронців Медведчука, який скоїв напад на знімальну групу програми «Схеми», вручили підозру.