У Рівному не змогли заборонити червоні прапори

4 Травня 2011, 18:15

Як заявив депутат міськради, голова фракції "Свободи" Олександр Лащук, за заборону використання радянської символіки у Рівному проголосувало лише 14 депутатівіз 32, які взяли участь у голосуванні. Це – фракція "Свобода", кілька депутатів "бютівців" та один "нашоукраїнець".

Не підтримали проект рішення "Про заборону публічного використання і розміщення радянської символіки на території Рівного" фракції Партії регіонів", "Народна партія", "УДАР", "Всеукраїнський патріотичний союз", а також місцеві "тушки" з "Фронту змін", "Батьківщини" та "Нашої України", відзначає прес-служба партії.

У той же час, за даними Gazeta.ua, представники "Свободи" попередили, що зриватимуть червоні прапори з будівель держустанов і комунальних закладів.

"1991 року наша держава звільнилася від "совєцкої" імперії, тому встановлення на державних установах червоних прапорів СССР є публічним закликом до ліквідації державної незалежності, що підпадає під положення Кримінального Кодексу", – заявляють у "Свободі".

Нагадаємо, 21 квітня Верховна Рада ухвалила закон про вивішування на День Перемоги червоних прапорів поруч з державними. Сьогодні президент Віктор Янукович пообіцяв, що підпише закон про використання червоного прапора під час святкових заходів до Дня Перемоги.