У Рівному активісти зламали паркан, щоб привернути увагу до незаконної забудови

Акценти
21 Травня 2014, 18:50

За наполяганням громадськості Рівненський міськвідділ управління МВС проводить досудове розслідування за фактом самовільного будівництва на незаконно зайнятій ділянці на території пагорбу Слави.      

Ще в 2005 році міськрада незаконно віддала в оренду ділянку, яка обліковується в об’єднанні парків культури і відпочинку.

Заступник начальника управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Владислав Кривенда повідомив, що невстановлені особи без дотримання містобудівного й природоохоронного законодавства проводять будівництво закладу громадського харчування. Але розміри котловану свідчать про те, що тут збираються будувати багатоповерхівку. 

Працівники обласної держекоінспекції констатують: на місці будівництва зрубали 69 дерев різних порід. Розмір заподіяної шкоди оцінюють у майже 109 тисяч гривень.
 
Водночас поки триває досудове розслідування, керівники приватної фірми вирішили продовжити будівництво. Рівняни відреагували – знесли паркан, щоб те, що робиться за ним, бачили і правоохоронці. 

Улітку 2013 року саме завдяки втручанню й наполегливості громадських активістів була припинена розбудова ресторану на території центрального міського парку імені Шевченка в Рівному.

89