У РФ заочно заарештували трьох росіян за зв’язок з “Правим сектором”

7 Вересня 2017, 10:45

У РФ суд заочно заарештував трьох росіян за зв'язок з "Правим сектором". Про це повідомляє прес-служба Слідкому Росії.

Зазначається, що наразі їх оголосили в міжнародний розшук.

"За клопотанням слідства судом заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту щодо громадян Російської Федерації Ігоря Чудінова, Георгія Стоцького і Артема Скоропадського. В діях Чудінова і Скоропадського наслідок вбачає ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.282.2 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації), Стоцького – ч.2 ст.282.2 КК РФ (участь в діяльності екстремістської організації) ", – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням Слідкому, Чудінов був заступник командира одного з бойових структурних підрозділів Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" та "брав активну участь в бойових діях проти мирного населення самопроголошених ДНР і ЛНР". 

Також зауважується, що Стоцький "систематично брав участь у мітингах, демонстраціях та інших суспільно-масових заходах, вів пропаганду в мережі Інтернет".

Щодо керівника прес-служби "Правого сектора" Скоропадського, то в Слідкомі заявили, що він "систематично виступав у засобах масової інформації та в мережі Інтернет, а також на різних суспільно-масових заходах з пропагандою злочинної ідеології зазначеної організації".

Нагадаємо, що у червні Слідчий комітет Російської Федерації порушив справу проти українських військових полку "Азов" Національної гвардії України за нібито застосування заборонених засобів і методів ведення війни.