У РФ українського політв’язня Коломійця відвідав консул

27 Березня 2018, 21:44

Ув’язненого в Росії активіста Євромайдану Андрія Коломійця відвідав український консул. Про це повідомила дружина політв'язня Галина Коломієць, передає у вівторок, 27 березня, Крим.Реалії.

 

"Андрій сказав, що до нього приїжджав консул щодо того, що його кілька разів відправляли в штрафний ізолятор. Особливо він нічого йому не міг сказати. Коли приїжджає консул, то сидить начальство. Якщо він поскаржиться, то потім невідомо, у що це виллється. Якби він поговорив віч-на-віч, то було б все по-іншому", – повідомила вона.

 

За словами дружини, Коломієць за останній час "сильно схуд".

 

"Каже, що неможливо їсти те, що дають. Їжа жахлива. Передачі возити теж не завжди вдається", – додала вона.

 

Нагадаємо, Коломійця засудили до 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму в червні 2016 року. У листопаді його етапували з Криму до Росії.

 

Українця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року за підозрою в зберіганні наркотиків. Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, є лише дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

 

Адвокат Коломійця заявляв про перешкоди в оскарженні вироку. Російська правозахисна організація "Меморіал" вважає політв’язнем Андрія Коломійця та вимагає його негайного звільнення.