У РФ підрахували, скільки витрачають на лікарське забезпечення голодуючого Сенцова

12 Серпня 2018, 15:28

У Федеральній службі виконання покарань Росії підрахували, скільки витрачають на лікарське забезпечення та медичний супровід незаконно ув'язненого у російській колонії українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже три місяці. Відповідні дані оприлюднені на сайті російського відмоства.

 

Також у повідомленні зазначено, що відколи Олег Сенцов оголосив голодування – на його лікарське забезпечення витратили понад 95 тисяч рублів – це приблизно 1350 доларів США.

 

Окрім цього, у ФСВП додали, що за майже три місяці голодування українському режисерові надали 202 медичні послуги на суму 45 тисяч рублів (приблизно 640 доларів).

 

Загалом медичне забезпечення Сенцова щодня для російської пенітенціарної служби обходиться у 1100 рублів (приблизно 15 доларів США). Там запевняють, що лікарські препарати для підтримки основних функцій і систем організму в медичній частині установи, де утримують незаконно засудженого українського режисера "є в достатній кількості та асортименті".

 

Нагадаємо, омбудсмен Людмила Денісова вважає, що поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть безпосередньо працівники колонії "Білий ведмідь" у Лабитнангі, де перебуває український політв'язень.