У РФ назвали провокацією інцидент зі збитим над Туреччиною безпілотником

17 Жовтня 2015, 12:08

Росія заперечила належність збитого Туреччиною на кордоні з Сирією безпілотного літального апарату як свого.  Про це заявив представник керівництва Санкт-Петербурзького технологічного центру, який є виробником безпілотників «Орлан» – а саме такий ідентифікували на фото з місця інциденту в Туреччині.

На думку представника підприємства, «інформація носить чисто провокативний характер».

«Опубліковані в соціальних мережах з посиланням на турецький Генштаб фотографії нібито збитого безпілотника більше схожі на погано розіграну інформаційну провокацію», – сказав він.

За його словами, збитий безпілотник взагалі не міг бути знищений боєприпасом, бо в такому випадку «не зміг би навіть зберегти обриси літака».

Окрім того, представник підприємства додав, що на фото взагілі не «Орлан», бо в росії «не роблять літаків з таким типом планера».

Як повідомлялося, 16 жовтня ВПС Туреччини збили безпілотник, який порушив повітряний простір країни на кордоні з Сирією. У російських ЗМІ після публікації фотографій повідомили, що збитий БПЛА – російського виробництва.

Увечері того ж дня у Генштабі РФ заявили, що «Міністерства оборони Росії і Туреччини налагодили прямий зв’язок, щоб забезпечити безпеку польотів російської бойової авіації поблизу турецького кордону над Сирією й не допускати інцидентів».