У результаті стрілянини у Дніпрі загинули бійці АТО – ЗМІ

25 Липня 2017, 07:20

Унаслідок стрілянини в Дніпрі увечері 24 липня загинули два бійці АТО, один із поранених – адвокат, воїн-доброволець. Про це повідомила місцева преса.

Так, колишній боєць 11 батальйону 59 бригади на позивний "Щука", за неперевіреними даними, – загинув на місці від кульового поранення в голову.

Другий загибилий – ветеран АТО Олексій Вагнер, який отримав численні поранення, служив у 20 окремому батальйоні 93 мотопіхотної бригади,  За словами працівника лікарні імені Мечникова Ярослава Медведика, його привезли в дуже тяжкому стані, з великою крововтратою. Він помер під час спроби надати йому медичну допомогу.

Також внаслідок численних пострілів був тяжко поранений відомий у Дніпрі адвокат, воїн-доброволець та захисник постраждалих у сутичках 9 травня ветеранів АТО Едмонд Саакян, який служив раозм із Вагнером. Лікарі зазначили, що після хірургічного втручання стан пораненого стабілізовано, його життю ніщо не загрожує.

Нагадаємо, що що ввечері в понеділок, 24 липня, у центрі Дніпра сталася стрілянина, в результаті якої на місці загинув один чоловік, п’ятеро були доставлені до лікарні, де згодом один із них помер від отриманих травм.