У районі Петрівського завершилась практична фаза розведення військ

11 Листопада 2019, 17:03

У районі Богданівки і Петрівського Луганської області у понеділок, 11 листопада, завершилась практична фаза розведення від лінії розмежування сил і засобів Збройних сил України та окупаційних військ. Про це повідомив начальник прес-центру штабу операції Об'єднаних сил Андрій Агєєв у коментарі УНІАН.

 

"На ділянці розведення № 3 в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське сьогодні до 12.00 завершилась третя доба від початку розведення сил і засобів – сили і засоби розведені. Сьогодні українська сторона повідомить МЗС та ОБСЄ про те, що завершили. Вони (ОБСЄ – ред.) проведуть верифікацію за допомогою квадрокоптерів та інших засобів", – зазначив він.

 

За словами Агєєва, від завтрашнього дня планується початок наступної фази – розмінування ділянки розрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій.

 

Як повідомлялося, розведення військ у районі Петрівського розпочалася 9 листопада.

 

Нагадаємо, 29 жовтня у районі Золотого-4 на Луганщині почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний). 1 листопада він завершився

 

Того ж дня міністр закордонних справ Вадим Пристайко сказав, що розведення на третій ділянці (Богданівка-Петрівське) є останнім кроком до проведення "нормандського" саміту.