У районі ООС частково відновлюють роботу КПВВ

9 Червня 2020, 10:20

Завтра, 10 червня з 11.00 відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду для автомобільного і пішого сполучення в районі проведення операції Об’єднаних сил. Про це 9 червня повідомляє штаб операції Об'єднаних сил у Facebook.

 

Зазнаають, що пропуск громадян і транспортних засобів буде проводитися щоденно з 11.00 до 14.00 та здійснюватися: для автомобільного сполучення через КПВВ «МАР’ЇНКА» – дорожній коридор «Донецьк – Курахове»; для пішого сполучення через КПВВ «СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА» – дорожній коридор «Станиця Луганська – Щастя – Новоайдар».

 

"Під час в’їзду на підконтрольну Уряду України територію з громадянами проводитиметься температурний скринінг. Обов’язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) та дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки. Слід зауважити, що для пропуску через КПВВ громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції, з використанням єдиного електронного сервісу «Дій вдома», або обсервації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України №392 від 20.05.2020", – пишуть у повідомленні.

 

У штабі пояснюють, що пріоритет на перетин лінії розмежування надається громадянам: за наявності причин соціально-гуманітарного характеру (при наданні відповідних підтверджуючих документів); які слідують для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та особам, що їх супроводжують (при пред’явлені сертифікату та запрошення-перепустки).

 

Громадяни, які перетинатимуть лінію розмежування для участі у складанні тестування із ЗНО та особи, які їх супроводжують будуть звільнені від заходів обов’язкової самоізоляції або обсервації. Пропуск решти осіб здійснюватиметься після оформлення громадян пріоритетної категорії.

 

Нагадаємо, що 8 червня, збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілів з боку агресора один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення.