У районі Докучаєвська без питної води залишаються вісім тисяч людей – ОБСЄ

9 Червня 2016, 08:20

Із 15 квітня у районі Докучаєвська 8 тис. людей залишаються без питної води. Про це йдеться у звіті спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«СММ продовжує відзначати напружену ситуацію в районі Березового – Докучаєвська, приблизно за 30 км на південний захід від Донецька. Вісім тисяч осіб у районі, по обидві сторони від лінії розмежування, з 15 квітня залишаються без питної води. Поблизу контрольованого урядом Березового проведення ремонтних робіт на лініях електропередачі, пошкоджених внаслідок обстрілу, неможливе через значну замінованість цієї ділянки», – йдеться у звіті.

СММ ОБСЄ також відзначає значне збільшення кількості порушень режиму припинення вогню як в Донецькій, так і в Луганській областях. Більшість випадків насильства була зафіксована навколо Донецького аеропорту, підконтрольної уряду Авдіївки, підконтрольної "ДНР" Ясинуватої; на дорозі між контрольованим "ДНР" Дебальцевим та контрольованим урядом Світлодарськом; а також у районі мосту на південь від контрольованої урядом Станиці Луганської.

Нагадаємо, в ОБСЄ заявили, що їм повернули зниклого в зоні АТО працівника місії.