У Раді відбуваються “збори народних депутатів” щодо інциденту на блокпосту під Слов’янськом

15 Березня 2017, 11:34

У залі засідань парламенту замість пленарного засідання відбуваються "збори народних депутатів", на яких розглядається конфліктна ситуація, що сталася на блокпосту поліції під Слов'янськом (Донецька область).

Після закриття ранкового пленарного засідання Верховної Ради голова фракції партії "Блок Петра Порошенка" Ігор Гринів запропонував провести "збори народних депутатів" .

Частина депутатів погодилася на такий формат роботи, і тепер представники поліції, яких провів в зал один із нардепів, інформують про конфлікт, який стався напередодні під Слов'янськом між цивільними особами на чолі з нардепом Володимиром Парасюком і поліцейськими.

Нагадаємо, ввечері 14 березня у поліції повідомили, що на блокпосту біля Слов'янська виник конфлікт через відмову групи озброєних осіб, серед яких був народний депутат Володимир Парасюк, проходити стандартну перевірку. Під час конфлікту постраждали семеро працівників поліції, було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. За словами помічниці Парасюка Ірини Голуб, постраждалі є також серед прихильників блокади. Пізніше колону автомобілів із цими ж людьми затримали біля Краматорська, оскільки вони не реагували на вимогу зупинитися, за кілька годин їх відпустили.