У Раді не вистачило голосів, щоб заборонити дискримінацію у сфері праці

10 Листопада 2015, 16:57

Верховна Рада не змогла проголосувати за законопроект №3442 про заборону дискримінації у сфері праці. Депутатам не вистачило голосів.

Голова парламенту Володимир Гройсман поставив законопроект на голосування в цілому, проте голосів не вистачило і голосування перенесли.

Згідно з порівняльною таблицею, в Україні хочуть заборонити будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, ґендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.