У Путіна порахували збитки від санкцій

16 Березня 2016, 08:40

За словами радника президента Росії Сєргєя Глазьєва, сума збитку, нанесеного російській фінансовій галузі санкціями, за два роки склала 250 мільярдів доларів.  Про це інформують російські ЗМІ.

Кількість грошей в економіці скорочується, переконує радник Путіна.

Зокрема, після введення обмежень з боку західних країн російські позичальники змушені були повернути вже близько 200 мільярдів доларів, пояснив він.

Глазьєв також поскаржився на політику здорожчання грошей, що проводиться Центробанком.

Зазначимо, що у травні 2015 року колишній перший заступник голови Банку Росії Сєргєй Алєксашенко оцінив збитки економіки від санкцій в розмірі 5 відсотків ВВП на рік, що становить близько 60-70 мільярдів доларів.

У свою чергу, Мінекономрозвитку вважає, що Євросоюз втратив через санкції 100 мільярдів доларів, а Росія – близько 25 мільярдів.

Читайте також: Ян Бжезінський:"Нинішні економічні санкції проти Росії довели свою неефективність"

Нагадаємо, 10 березня Рада ЄС продовжила на шість місяців обмежувальні заходи Євросоюзу стосовно 146 осіб і 37 компаній з Росії і України через загрозу територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. У комюніке нагадали, що обмежувальні заходи були введені в березні 2014 року і останній раз продовжувалися в вересні 2015 року.