У Путіна не коментують рішення Кабміну, але вже готові до контактів

21 Листопада 2013, 18:26

"Що стосується рішення України про призупинення асоціації (з Євросоюзом), то це є винятковим і суверенним рішенням цієї країни, і ми не вважаємо себе вправі якось це коментувати", – сказав Пєсков журналістам.

Він нагадав, що раніше президент Росії Владімір Путін не раз заявляв, що у Москві з повагою поставляться до будь-якого рішення, яке прийме українська сторона, оскільки це "їх внутрішня справа".

Прес-секретар припустив, що найближчим часом між експертами двох країн почнуться відповідні контакти.

"Якщо ми виходимо з того, що доручення є (з українського боку), то контакти на робочому рівні між міністерствами і відомствами будуть", – сказав він.

Разом з тим, Пєсков не зміг відповісти на запитання, наскільки реальним став вступ України до Митного союзу Росії, Білорусії і України.

"Це, знову ж таки, суверенна справа наших українських партнерів", – заявив він.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Опозиція заблокувала Верховну Раду, вимагаючи від президента Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова прибути до парламенту у зв’язку з цим рішенням.

Екс-президент Польщі, член місії Європарламенту Александр Кваснєвський вже заявив, що угоду про асоціацію України з ЄС не підпишуть в листопаді у Вільнюсі на саміті Східного партнерства".