У ПриватБанку оголосили про призначення голови правління

10 Січня 2018, 21:12

Наглядова рада ПриватБанку в середу, 10 січня, призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління, та подала документи до Національного банку України на його затвердження. Про це повідомляється на сайті банку.

«У процесі оцінки кандидатів на посади у Правлінні ПриватБанку, ми передусім керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю», – розповів голова Наглядової ради банку Енгін Акчакоча, наголосивши, що Петр відповідає усім основним вимогам.

Петр Крумханзл народився в 1966 році, закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Був членом правління з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль під час кризи 2008 року. Крім того, працював на посаді члена правління з операційних питань в створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де відповідав за виділення непрацюючих активів в так званий «поганий банк», а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури та юридичну підтримку. Володіє англійською та російською мовами.

Нагадаємо, 18 грудня 2016 року Кабмін підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанк у стовідсоткову державну власність. Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що після повної стабілізації Приватбанк буде проданий.

Позначки: