У прифронтовому селі на Донеччині поліцейські знешкодили дві розтяжки в покинутому гуртожитку

24 Вересня 2016, 18:57

У Лебединському на Донеччині поліцейські знешкодили дві розтяжки, встановлені у порожньому гуртожитку. Про це повідомила прес-служба обласної поліції.

Як зазначається, дві розтяжки з гранатами РГД-5, приведеними у бойову готовність, були встановлені на шляху до горища.  Одна з розтяжок перебувала у зведеному стані, вона практично спрацювала, однак скоба гранати зачепилась за стіну, тому не здетонувала.

Наразі будівля гуртожитку пустує, через обстріли вона зазнала руйнувань та не має жодного вцілілого вікна. Всередину можна потрапити без перешкод, поблизу розташована школа.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України.

У поліції також розповіли, щр з початком бойових дій з Лебединського виїхала третина населення, сьогодні тут проживає трохи більше 400 людей. Розташовані у селищі школа та дитячий садок закриті. В результаті обстрілів у населеному пункті було пошкоджено більше 100 домівок, вбито трьох жителів, двоє з них – діти.

Нагадаємо, в серпні у Слов'янську під мостом у людному місці знайшли коробку з вибухівкою. У липні у «сірій зоні» на Луганщині підірвалася на вибухівці пенсіонерка.