У прокуратурі Києва прокоментували обшуки в експертному центрі МОЗ

20 Вересня 2018, 17:00

Прокуратура Києва здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливого заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах під час закупівлі та використання ДП «Державний експертний центр» програмного забезпечення для обліку хворих на цукровий діабет. Про це повідомила прес-служба прокуратури у четвер, 20 вересня.

 

"З метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, у відповідності до вимог КПК України, на підставі ухвал слідчого судді, проводиться обшук у приміщенні ДП «Державний експертний центр МОЗ України» з метою вилучення копії відповідної комп’ютерної програми для подальшого проведення судової експертизи", – йдеться у повідомленні.

 

У прокуратурі наголосили, що прокурором та слідчим у кримінальному провадженні будь-які дії щодо вилучення серверів з реєстром пацієнтів, що може спричинити призупинення його роботи, не здійснюється.

 

"Вказані слідчі дії проводяться із залученням відповідних IT-фахівців для здійснення коректного копіювання комп’ютерної програми та унеможливлення витоку конфіденційної інформації щодо пацієнтів", – додали у прес-службі.

 

Нагадаємо, у четвер, 20 вересня, стало відомо, що правоохоронні органи проводять обшуки в Державному експертному центрі та намагаються вилучити сервер, на якому, серед іншого, розміщено реєстр пацієнтів, які потребують інсулінотерапії.