У продажу залишилося 5 тис. квитків на Євро-2012

21 Травня 2012, 14:21

"За два тижні продано майже 45 тисяч квитків. Інтерес до них великий, особливо серед наших співвітчизників", – сказав Лубківський. Він нагадав, що в рамках додаткового продажу УЄФА було запропоновано 50 тис. квитків.

Після оплати у відповідних місцях продажу вболівальники отримують сертифікати, які не раніше ніж за 3 дні до відповідного матчу вони зможуть обміняти на квитки в Ticket collection point, які будуть розташовані поблизу стадіонів.

Лубківський також відзначив, що разом з квитками поширюється довідник для вболівальників про правила поведінки на стадіоні та довідник для людей з обмеженими можливостями. Директор турніру звернув увагу на те, що не встановлений мінімальний вік для людей, які можуть відвідувати матчі чемпіонату, але при цьому будь-яка людина, яка захоче потрапити на територію стадіону, повинна буде мати квиток або спеціальні пропуски – акредитацію.

Як повідомлялося раніше, англійські фани скасовують поїздки на Євро-2012 через загрозу расизму. Натомість, МЗС України заявило, що скасування поїздок та бойкот Євро-2012 буде помилкою.

Згідно із соціологічним дослідженням, в успіх Євро-2012 найбільше вірять на Півдні, найменше – на Заході України.

Позначки: