У президентському рейтингу лідирує Зеленський – опитування

16 Вересня 2020, 12:28

Якби найближчим часом в Україні відбувалися вибори президента, то Володимира Зеленського готові підтримати 29% тих, хто визначився і має намір брати участь у голосуванні. Про це Про це свідчать результати соціологічного опитування Соціологічної групи "Рейтинг", опубліковані 16 вересня.

 

За Юрія Бойка могли би проголосувати 15,5% таких опитаних, за Петра Порошенка – 14%, Юлію Тимошенко – 9,3%, Ігора Смешка – 6,4%, Олега Ляшка, Сергія Притулу, та Володимира Гройсмана – по 3,6%.

 

Рейтинг інших кандидатів – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 14%.

 

"Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%. Терміни проведення: 3-6 вересня 2020 року", – пишуть у дослідженні.

 

Нагадаємо, що за цим же опитуванням більшість українців (57%) не задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського, 35% – задоволені.