У престижному пансіонаті ДУСі пофарбують стіни і поміняють вікна за 10 млн грн

Акценти
27 Листопада 2012, 15:53

Торги виграло ТОВ "Сана Юг", яке очолює Максим Куликов. Раніше підприємство не зустрічалося у списку тих, хто виграв тендери.

До переліку робіт у "Гліцинії" входить заміна вікон на пластикові, шпаклювання стін, перефарбування стін та дверей, заміна лінолеуму, перекладання асфальтових доріжок.

Як відомо, "Гліцинія" – одна з найбільш престижних баз відпочинку. Відомою у всьому світі вона стала в роки правління Брежнєва, тут проходили зустрічі на найвищому рівні з керівниками багатьох країн світу. 

Половина території пансіонату – це пам'ятник садово-паркового мистецтва в Лівадії, решта – ботанічний заказник.

На території "Гліцинії" знаходиться більш ніж 10 тис. кв. м житлових і інших приміщень. Пансіонат знаходився на балансі санаторію Верховної ради "Нижня Ореанда". Потім його передали податковій адміністрації.

У 2004-му Кабмін Віктора Януковича перевів "Гліцинію" в управління ДУСі, якою тоді керував Ігор Бакай. Після цього пансіонат був закріплений за Міжнародним центром "Артек", незважаючи на відстань між ними в 40 км.

У 2011 рішенням суду "Гліцинія", яку намагався приватизувати Ігор Бакай та російський ВТБ під резиденцію Володимира Путіна, перейшов від Верховної Ради до Державного управління справами.

90