У “Правому секторі” розглядають кілька кандидатур на місце Яроша

30 Грудня 2015, 07:07

Нового лідера "Правого сектора" оберуть на з'їзді, вже є кілька кандидатур. Про це заявив спікер ДУК "Правий сектор" Дмитро Савченко.

"У нас буде проходити з'їзд, і на цьому з'їзді визначаться ці питання. Там є кілька кандидатур, і шляхом голосування ми виберемо нового провідника", – повідомив Савченко.

На його думку, вихід Дмитра Яроша з ПС став результатом дій влади.

Читайте також: У "Правому секторі" відреагували на заяву Яроша про вихід із організації

"Можливо, мало місце якесь втручання з боку офіційної влади. Я нікого не хочу звинувачувати, нікого не хочу образити, але приблизно за таким сценарієм розчленувався той самий батальйон "ОУН", справа дійшла до "ПС". Можна спостерігати певний алгоритм дій з боку Банкової, де незручні формування нейтралізуються за допомогою їх мінімізації і розчленування, штучного розчленування. Незважаючи на це, незважаючи на розуміння цих тонкощів сьогоднішньої політики і підходу влади до таких непокірних формувань і структур, ми все ж залишаємося друзями. Я думаю, що боротьба нас в перспективі об'єднає", – заявив представник ДУК "ПС".

Нагадаємо, 28 грудня провідник "Правого сектору" Дмитро Ярош заявив про свій вихід зі складу організації, оскільки як революційна структура ПС виконав свою місію.