У Правому секторі прокоментували інформацію про зв’язок із загиблим під час спецоперації СБУ у Києві

11 Грудня 2015, 08:25

У «Правому секторі» не мають інформації, чи дійсно загиблим лідером ДРГ 10 грудня у Києві, про що заявили в СБУ, є Олег Мужчиль. Про це повідомили у прес-службі організації.

«По-перше, нам невідомо, чи дійсно убитий бійцями "Альфи" чоловік є Олегом Мужчилем. По-друге, Олег Мужчиль дійсно перебував у структурі Добровольчого Українського Корпусу, але 31 серпня цього року він офіційно заявив, що припиняє співпрацю з «Правим сектором». Отож, оприлюднена інтернет-виданням інформація не може відповідати дійсності, адже від 31 серпня Олег Мужчиль не має відношення до ПС», – зазначили у тексті.

Також у ПС заявили, що не знають подробиць спецоперації СБУ.

«По-третє, нам невідомі подробиці затримання групи «диверсантів», причетність до яких приписують «Лісникові», її наміри тощо. Можливо, вони дійсно готували якісь радикальні заходи проти представників нинішнього режиму, але це лише припущення. Гадаємо, що сьогоднішні події будуть використані владою для чергової хвилі залякування суспільства ідеєю революції, приписування будь-яких радикальних дій «руці Москви», – повідомили у тексті.

Водночас у соцмережах ширяться посилання на сторінку Сергія Амірова у Facebook. Згідно з повідомленнями, «Сергій Аміров» – насправді псевдонім Олега Мужчиля у соцмережі. На обкладинці вказаної сторінцки дійсно розміщено фото Мужчиля. Вказаний Сергій Аміров узяв на себе відповідальність за вибух біля фабрики Roshen 9 грудня у Харкові.

Як повідомлялося, увечері 9 грудня СБУ в Києві заявила про знешкодження диверсійної групи, затримавши трьох росіян та трьох українців у Києві та одного в Харкові. Восьмого члена ДРГ – керівника угрупування, який чинив опір із застосуванням автоматичної зброї, поранивши при цьому двох працівників спецпідрозділу “Альфа”, – знешкодили. За повідомленням соцмереж, вказаним «лідером ДРГ» і був Мужчиль. Згодом один із бійців «Альфи» у лікарні також помер від травм.