У ПР запевняють, що у них є настрій подумати про відміну “кнопкодавства”

Акценти
22 Листопада 2012, 13:54

«Виходячи з настрою підготовчої групи, який більшість задекларувала, то ми будемо займатися цим питанням», – сказав Єфремов.

За його словами, сьогоднішній демарш опозиції був заготовкою, і якби це не сталося на засіданні підготовчої групи, то це б відбулося на першому засіданні Верховної Ради.

В той же час Єфремов зауважив, що вимогу представників опозиції про ухвалення рішення щодо персонального голосування наразі не можна виконати технологічно.

Під час засідання підготовчої групи інший представник Партії регіонів Андрій Клюєв також заявив про готовність регіоналів голосувати за ухвалення рішення щодо персонального голосування.

«Депутати Партії регіонів готові голосувати і цей факт», – сказав він.

Нагадаємо, опозиція покинула засідання депутатської групи з підготовки першої сесії Верховної Ради 7-го скликання, у зв’язку з тим, що провладні члени групи не захотіли внести до порядку денного пункт про забезпечення особистого голосування депутатів майбутнього парламенту.

Після виходу опозиціонерів, присутні домовилися зустрітися завтра о 16:00.

Робочагрупа з підготовки першого засідання нової Ради, , до якої увійшло 28 новообраних депутатів,розпочала свою роботу сьогодні.

90