У ПР запевняють, що робоча група з “питання Тимошенко” продовжить роботу

22 Листопада 2013, 13:54

"На моє прохання на 11:30 сповістили всіх про те, що збирається робоча група. У цей час ми прийшли, виявилось, що тільки чотири людини, більше нікого не було. Прочекали десять хвилин, більше ніхто не підійшов, тому всі розійшлися", – пояснив Васильєв.

"Я думаю, що робоча група працюватиме, тільки потрібно, щоб ми більш організовано підходили до цієї роботи", – підкреслив парламентарій, додавши, що, крім тих депутатів від провладної більшості, які прийшли на засідання робочої групи, було і декілька депутатів, які представляли опозиційні фракції, однак їх все одно не вистачало для кворуму.

"Робоча група повинна працювати, тому що розпорядження (про її створення) не скасоване, рішення комітету про створення робочої групи не скасоване, тому потрібно працювати над законопроектом", – підкреслив Васильєв.

Коментуючи на прохання інформацію про те, що опозиційні депутати мають намір зареєструвати ще один законопроект про лікування ув'язнених за кордоном з урахуванням усіх пропозицій, які були висловлені і підтримані під час засідань робочої групи, керівник групи підкреслив, що такий документ необхідно вносити консенсусом, тому що ні у опозиції, ні у провладної більшості може не вистачити голосів для його прийняття.

"Ми вже про це говорили. Якщо опозиція чи провладні депутати будуть вносити свої пропозиції, свій законопроект, він не пройде у залі. Ми домовилися з першого дня роботи робочої групи про те, що потрібно подати на розгляд Верховної Ради тільки узгоджений законопроект. Я неодноразово вже про це говорив: не вистачить голосів ні у Партії регіонів, ні у опозиції для того, щоб цей законопроект пройшов", – підкреслив він.

Депутат нагадав, що фракція комуністів заявила про те, що вона не має наміру голосувати за прийняття такого закону.

"Тому нам потрібно досягати тільки консенсусу", – запевнив Васильєв.

Нагадаємо, 21 листопада Кабінет міністрів своїм розпорядженням призупинив процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС.

Перед цим Верховна Рада не змогла ухвалити жоден з шести законопроектів, який би дозволяв ув'язненому колишньому прем'єрові Юлії Тимошенко відбути на лікування за кордон.