У ПР вважають відмову від благодійництва під час виборчої кампанії жорстокістю

Акценти
19 Листопада 2012, 09:12

"Відмовитися від благодійності, нехай навіть заради виборчої кампанії, – це було б дуже жорстоко по відношенню до людей, які цього потребують. Ми однозначно не будемо за нього голосувати", – запевнив перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, пише "Коммерсанть-Украина".

Крім цього, заступник голови парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Юрій Ключковський ("Наша Україна – Народна самооборона") нагадав, що в законі про вибори вже є заборона на надання матеріальної допомоги, але він поширюється виключно на кандидатів у депутати.

"Законопроект Миколи Томенка і Сергія Саса спірний, не можна боротися з підкупом, повністю забороняючи благодійність,а якщо мова йде про надання допомоги хворій людині?" – заявив Ключковський.

В благодійні організації побоюються, що в разі ухвалення документа їхня робота ускладниться.

"Не повинно бути закону, який заборонив би нам відправити дитину на операцію за кордон, якщо це необхідно!" – обурився голова правління Українського дитячого фонду милосердя Анатолій Богдан.

Нагадаємо, представники фракції "БЮТ-Батьківщина" Микола Томенко та Сергій Сас пропонують призупиняти діяльність благодійних фондів на час виборчої кампанії. Це допоможе уникнути непрямого підкупу виборців, вважають в опозиції.

Для цього вони пропонують внести поправки до ст. 74 закону "Про вибори народних депутатів".

98