У ПР планують до середи завершити переговори щодо парламентської більшості

Акценти
26 Листопада 2012, 14:14

«У середу зберуться партії, які пройшли до парламенту, самовисуванці для розгляду всіх організаційних питань початку роботи сесії. До цього дня переговори практично будуть закінчені, і ми підведемо якісь підсумки », –  сказав Рибак.

Проте депутат зазначив, що з упевненістю констатувати наявність необхідної кількості парламентаріїв для створення більшості можна буде не раніше першого засідання парламенту нового скликання.

Також він додав, що Партія регіонів поки що може оперувати точними даними про кількість депутатів у фракції тільки на підставі зареєстрованих Центральною виборчою комісією депутатів від ПР.

«Поки ми можемо оперувати точними даними виходячи з зареєстрованих Центральною виборчою комісією депутатів від Партії регіонів, як за списком, так і по мажоритарних округах. У відношенні інших депутатів зараз ведуться переговори і підтверджувати те, що вже 40 чи 30 депутатів (згодні увійти до фракції з ПР і створити більшість), передчасно»,  –  підкреслив регіонал.

Разом з тим він не виключив, що його партії вдасться сформувати більшість у новому парламенті спільно з депутатами-самовисуванцями за результатами переговорів і за їхньої готовності виконувати програму президента Януковича.

Нагадаємо, народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ до фракції Партії регіонів у Верховній Раді сьомого скликання. 

90