У постраждалій від землетрусу Японії перебувають щонайменше 100 українців

11 Березня 2011, 15:20

В той же час, в МЗС України не мають даних про загиблих або травмованих наших співвітчизників від землетрусу і цунамі в Японії, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Волошина, більше сотні українців – це тільки на консульському обліку. Проте в цій країні наших громадян набагато більше. Там знаходяться українські моделі, програмісти і так далі.

Як повідомлялось, землетрус магнітудою 8,9 балів стався 11 березня на північному сході Японії. Його епіцентр знаходився в 373 кілометрах на північний схід від Токіо. Незабаром в тому ж районі сталося ще декілька потужних підземних поштовхів магнітудою понад 6,0, епіцентр одного з них знаходився всього в 67 кілометрах від Токіо. Магнітуда найсильнішого афтершоку склала 7,1. Землетрус викликав сильне цунамі, у ряді районів висота приливної хвилі перевищила десять метрів.

Зараз влада Японії уточнює інформацію про жертви і потерпілих в результаті розгулу стихії в різних районах країни. Поки що повідомляється про загибель щонайменше 60 чоловік.

Попередження про цунамі оголошене не тільки в Японії, а й у ряді інших країн Тихоокеанського регіону, зокрема в Росії: на Сахаліні і Курильських островах.