У Порошенка розповіли, коли можуть бути прийняті кадрові рішення в уряді

22 Січня 2016, 21:57

Кадрові рішення в Кабінеті міністрів України можуть бути прийняті 2-5 лютого 2016 року. Про це заявив перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко.

"На нашій фракції ми обговорювали деякі кандидатури, можливі зміни в складі уряду. Це обговорення було на рівні депутатських груп нашої фракції. Офіційного рішення фракція не приймала. Коли дійде справа до ротації в уряді, коли це питання буде на порядку денному, звичайно, ми це розглянемо на фракції, буде офіційна позиція фракції і ми визначимося по наших кандидатурах", – заявив Кононенко.

Він також зазначив, що, на його думку, ухвалення кадрових рішень на наступному сесійному тижні не відбудеться.

Читайте також: The Economist: Кабміну буде непросто утримувати авторитет українців 2016 року

"Я не думаю, що це (ухвалення кадрових рішень – ред.) буде на наступному сесійному тижні, оскільки, порядок денний вже сформовано і там досить багато питань, багато законів, які підійшли до другого читання, і які необхідно приймати. Але ми працюємо два сесійні тижні поспіль, і я не виключаю, що на наступний сесійний тиждень, можливо, будуть винесені кадрові питання, але це залежить від деяких факторів: це бажання коаліції приймати рішення про зміни, тут потрібні голоси і узгодженість позицій партій коаліції; по-друге, це бажання уряду і прем'єр-міністра робити подання і третє, це вже голосування в залі. Якщо всі ці три фактори співпадуть, я не виключаю, що на наступному тижні може бути, і розгляд кадрових питань", – сказав він.

Окрім цього, Кононенко підтвердив, що кандидатура заступника голови Адміністрації президента України Віталія Ковальчука обговорюється на пост віце-прем'єр-міністра.

Разом з тим, він зазначив, що сам не претендує на пост в Кабміні, оскільки поки має завдання в парламенті.

Читайте також: "Самопоміч" оголосила про відкликання міністра аграрної політики з уряду Яценюка