У Порошенка попередили про катастрофічні наслідки закриття пункту пропуску “Мар’їнка”

10 Лютого 2016, 22:58

Існує велика ймовірність того, що влада закриє пункт пропуску «Мар'їнка», якщо бойовики не припинять обстріли. Про це заявив речник Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко.

«Жодних ознак того, що на Донбасі буде зменшення напруження взагалі немає. Ми відчуваємо, що російські окупаційні війська, бойовики, найманці, вони проводять щільні тренування, при чому це тренування наступального характеру … все відпрацьовується в дуже потужному графіку і цим керують російські офіцери», – сказав він.

За словами речника АТО, закриття КПП «Мар'їнка» є передумовою того, що на Сході України може виникнути гуманітарна катастрофа.

«Є велика вірогідність того, що буде закритий КПП «Мар'їнка», якщо не припинять обстріли. Це якраз, дійсно, передумова того, що може виникнути на Донбасі гуманітарна катастрофа. Це паралельний план, такий же, який Росія використовує в Сирії», – сказав Лисенко.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що через обстріли бойовиків може бути тимчасово закритий пропускний пункт у Мар'їнці.

Як повідомлялося, 9 лютого Мар'їнку назвали найгарячішою точкою в зоні АТО.

10 лютого в Мар'їнському районі підірвався на міні мікроавтобус під час спроби об’їхати чергу машин на КПП «Новомихайлівка» та, проігнорувавши попередження про мінні поля. Унаслідок вибуху загинули четверо людей.