У Попова не можуть порахувати витрати на святкування Дня Києва

23 Червня 2011, 13:05

У запиті міститься прохання надати інформацію про:

1) Кошторис витрат на святкування Дня Києва» у 2011 році;

2) Кошторис витрат на послуги громадського харчування, які надало ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»».

3) Кількість та список осіб, які були присутні на заходах в «Українському домі» 27-29 травня 2011

4) меню для заходів в «Українському домі» 27-29 травня.

9 червня прес-служба Київміськдержадміністрації вислала на електронну адресу та дуже оперативно вивісила на своєму сайті інформацію щодо запрошених на святковий прийом та меню заходу.

Водночас прес-секретар Попова Наталія Ільницька запевнила, що відповідь на запит про кошторис заходів у день Києва також готова, але «їй треба уточнити одну цифру».

«Я попросила управління уточнити, і завтра вам вишлють запит», – сказала Ільницька 8 червня. Після цього вона ще кілька разів запевняла, що відповідь на запит готова, але редакція її так і не отримала.

У КМДА також не надали відповідь на запит з проханням назвати імена або назви фірм спонсорів, які здійснили фінансування прийому з нагоди дня Києва.

Як повідомлялось, День Києва обійшовся платникам податків у 3 мільйони гривень.

Після свята голова КМДА Олександр Попов дав доручення відповідним управлінням та профільним заступникам приступити до планування святкування Дня Києва 2012 року.

Зокрема, розробити відповідні спонсорські пакети та активізувати роботу зі спонсорами. Нагадаємо, нинішнього року День столиці на Майдані Незалежності відсвяткували майже 90 тисяч киян.