У Полтаві жертви житлової афери влаштували місцевій владі «майдан»

16 Червня 2011, 19:00

Зокрема, пікетники розбили 10 наметів і розгорнули плакати: «Поверніть нам 17 мільйонів гривень!», «Нас обкрадають, а влада не реагує!», «Полтавабудінвест – Еліта-Центр по-полтавськи!» тощо.

Пікетники вимагають, щоб за ними визнали право на об'єкт незавершеного будівництва, а виконавча служба його не реалізувала на погашення банківських кредитів компанії «Полтавабудінвест».

Спочатку вони провели пікет біля будівлі виконавчого комітету Полтавської міської ради, однак міська влада ніяк не відреагувала.

Голова обладміністрації Олександр Удовиченко сказав, що необхідно довести до суду кримінальну справу стосовно посадових осіб корпорації «Полтавабудінвест», щоб відібрати в них активи компанії і скерувати ці кошти на добудування житла.

Як повідомляло агентство, прокуратура Полтави у вересні 2010 року порушила кримінальну справу за фактом нецільового використання посадовими особами «Полтавабудінвест» 10 млн гривень інвесторів, отриманих на будівництво житлового будинку на бульварі Боровиковського, 11 у Полтаві.

До багатофункціональної інвестиційно-будівельної корпорації «Полтавабудінвест» входять будівельні організації, фахівці із проектування, менеджери з будівництва.

Корпорація складається з ВАТ «Комбінат виробничих підприємств», ЗАТ «Цивілбуд» і ТОВ «Інвестиційна компанія «Полтавабудінвест».

Як повідомлялось, у березні Печерський районний суд Києва направив на дослідування кримінальну справу за обвинуваченням Олександра Волконського (Шахова) в організації афери групи будівельних компаній «Еліта-Центр» (Київ).

Нагадаємо, внаслідок афери групи «Еліта-Центр», розкритої 2006 року, постраждали близько 1,5 тис. інвесторів будівництва житла.

Загальна сума, що отримали підозрювані в організації афери, оцінюється приблизно в 400 млн гривень.