"Ми встановили, що бюлетені зберігалися фактично у туалетній кімнаті. А це найнебезпечніше місці через часті пошкодження каналізації. Крім того, це прояв неповаги до виборців з боку влади. На жаль, іншого місця для "безцінних бюлетенів і вибору людей" чиновники просто не знайшли", – поскаржився він.
Відразу після приїзду кандидата, за його словами, "почалася дивна метушня чиновників райради".
"Мені перешкоджали потрапити в окружком, відволікали та зупиняли у коридорах. Я все ж пробрався до кабінету, де зібрали більшість членів окружної виборчої комісії і запитав про долю бюлетенів. У відповідь зіткнувся з цілою хвилею крику деяких членів комісії. Це не дивно, бо її склад у більшості підбирався місцевою владою під "провладних кандидатів – Залужного та Матковського" – із перевірених "регіоналів", – розповів Каплін.
Також кандидат у депутати заявив, що отримав інформація про залякування керівництва штабів опозиційних партій з боку влади.
"Полтава потопає у комунальній кризі. В то й же час, мер міста вільно, у робочий час, агітує за свого кандидата Залужного – по школах, дитсадках та підприємствах. Туди силоміць зганяють людей, порушуючи їх конституційні права та виборче законодавство", – додав він.
Інформацію про аварію підтвердила також керівник полтавського осередку партії "Демократичний альянс" Ірина Земляна.
"У Полтаві в окружній комісії №144 затопило приміщення з бюлетенями. У10 пачок по 500 штук була пошкоджена упаковка", – написала вона у соціальній мережі Facebook.
Як повідомлялось, частину виборчи бюлетенів ЦВК передала до окружних виборчих комісій 23 жовтня. 24 продовжується передача бюлетенів ОВК, які не отримали їх раніше.
Нагадаємо, Центральна виборча комісія 20 жовтня передала бюлетені дільничним виборчим комісіям закордонних виборчих дільниць.
У цьогорічних парламентських виборах візьме участь 87 партій, 5209 кандидатів і більше 130 тисяч спостерігачів від різноманітних партій і організацій.
Читайте також: Задля уникнення “каруселей” десятки тисяч українців позбавили голосу