У Польщі затримали підозрюваних, які кинули “коктейль Молотова” в будівлю закарпатської спілки угорців

27 Лютого 2018, 17:27

Агентство внутрішньої безпеки Польщі (АВБ) затримало трьох польських громадян, підозрюваних у підпалі 4 лютого будівлі офісу спілки закарпатських угорців КМКС. Про це повідомив речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин, пише портал Onet.pl.

 

"У рамках цієї справи Агентство внутрішньої безпеки розглядає різні мотиви у зв’язку з вчиненою в Україні спробою підпалу спілки угорців. Зокрема, відслідковуються міжнародні контакти підозрюваних" – зауважив польський очільник.

 

За його словами, затримання відбулися 21 та 22 лютого у співпраці з Україною.

 

Зокрема, щодо двох підозрюваних було ухвалене рішення про тримісячний арешт, а за третім затриманим встановлено поліцейський нагляд.

 

Нагадаємо, 4 лютого невідомий кинув пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді.

 

Згодом правоохоронці Національної поліції в Закарпатській області встановили осіб, які кинули пляшку із запальною сумішшю у будівлю закарпатської спілки угорців, унаслідок чого сталося задимлення. За словами глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, зловмисниками виявилися громадяни Польщі, котрі були у складі праворадикальної партії "Фаланга", члени якої брали участь у бойових діях на сході України на боці "ЛНР" і "ДНР".

 

Також Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область після того, як у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді невідомі кинули "коктейль Молотова".