У Польщі затримали більше двохсот учасників Маршу Незалежності

11 Листопада 2014, 20:05

Більше 200 осіб, які брали участь у альтернативному до "президентського" Марші Незалежності в Польщі, заарештовані. Про це повідомляє Radio ZET.

За словами начальника прес-служби поліції Маріуша Соколовського, під час заворушень був поранений щонайменше один правоохоронець.

Організований осередком націоналістів та ультраправих, марш зібрав кількадесят тисяч осіб, які проводять свою акцію під гаслом "Армія патріотів". Вони пояснюють, що марш є не лише на честь свята Незалежності, а й в знак протесту.

"Адже те, що відбувається навколо нас – катастрофа!", – пояснюють активісти, повідомляє "Польське Радіо в Україні".

Велика група хуліганів спровокувала сутички із правоохоронцями. Демонстранти кинули в їхній бік кілька пляшок, фаєрів, каміння та петарди.

Фото PAP

Фото Radio ZET

Поліція застосувала водомети, у тому числі із кольоровою водою, аби швидше впізнати порушників. Окрім того, для розгону груп, що атакували, використали гладкоствольну зброю.

Акція почалася о 15-й годині за місцевим часом. Організатори маршу анонсували участь у ньому 50 тисяч осіб і зазначали, що оминатимуть ті місця, в яких у минулому році ставалися сутички. Ті, хто брали участь в акції принесли із собою державні прапори, а також символіку футбольних клубів.

Рух транспорту у Варшаві ускладнений.