У Польщі створили портал для пошуку працівників з України

15 Листопада 2016, 13:50

Для полегшення контакту між польськими роботодавцями та працівниками з України створили портал «Praca dla Ukrainy» («Робота для України»).

«Це, з одного боку, дуже корисний інструмент для роботодавця в пошуку працівника, а з іншого – можливість потенційному працівнику представити свої вміння роботодавцю», – підкреслює директор порталу Даніель Дзєвіт.

«Портал „Робота для України” – це новий інструмент в Інтернеті, що дозволяє польському роботодавцеві знайти українських працівників. Ми знаємо, що вони є, тільки не знаємо де. Знають про це агентства з працевлаштування, в їхній базі даних є різні працівники, різних професій, з різним досвідом. Але їм за послугу потрібно заплатити багато грошей, приблизно 2-3 тисячі злотих (454-682 євро) за працівника. Тому ми створили інструмент, такий професійний Фесйбук, для громадян України, щоб вони могли проявити себе, показати, що вміють робити», – додав він.

За словами Дзєвіта, працівники з України можуть не тільки прибирати або будувати, як зазвичай вважають.

«Виявляється, що у нас створено вже 1000 профілів на порталі. Це люди з юридичною освітою. Частина з них живе в Україні, частина – в Польщі. Є також велика база даних студентів, молодих людей, які пов'язують своє майбутнє з Польщею, які хочуть тут працювати, розвиватися і залишитися», – сказав він.

Як повідомлялося, з наступного року у Польщі змінюються правила працевлаштування українців: замість заяв працедавців будуть дозволи міських органів.