У Польщі пояснили, чому Україна опинилася у програші від терактів у Брюсселі

23 Березня 2016, 23:43

Після терактів у Брюсселі Європа більше занепокоєна власною безпекою, ніж тим, що відбувається в Україні. Про це заявив віце-міністр національної оборони Польщі Бартош Ковнацький.

"Очевидно, що однією з держав, яка найбільше втрачає, є Україна та ситуація, яка панує в цій державі. Сьогодні Європа більше занепокоєна власною безпекою, ніж тим, що відбувається в Україні", – зазначив він.

Читайте також: У РНБО пояснили зв'язок між війною на Донбасі й терактами в Брюсселі

Відповідаючи на питання журналістів про натяки української сторони на можливу причетність РФ до терактів у бельгійській столиці, Ковнацький наголосив, що слід бути дуже стриманими в подібних заявах. Однак, на його думку, до цих висновків слід поставитися із повною повагою. За його словами, "дійсно видно, що за окремими замахами, діями чи операціями стоять не лише автономні групи мусульманських фанатиків".

"Прошу звернути увагу, хто від цього процесу черпає користь – на Близькому Сході, в Бельгії та Західній Європі – а хто від цього втрачає", – додав міністр.

Нагадаємо, вранці 22 березня в аеропорту та на станції метро Брюсселя прогриміли вибухи. За уточненими даними, в результаті серії терактів у вівторок в Брюсселі загинула 31 людина, близько 250 отримали поранення.