У Польщі не встигають з будівництвом доріг до Євро-2012

3 Червня 2011, 12:17

Зокрема, це стосується плану будівництва траси А2 сполученням Варшава-Лодзь (50км). На сьогодні будівництво призупинене, оскільки китайська компанія Covec не розрахувалася з підрядниками.

До кінця цього тижня уряд Польщі має вирішити чи варто розірвати угоду про будівництво автомагістралі з китайською компанією.

Це вже не перший розірваний контракт, який має пряме відношення до підготовки до Євро-2012.

Так, першим зірваним контрактом (у 2009 році) стала угода про будівництво 18,3 км траси А1, підписана з фірмою Alpine Bau. Ця ж компанія зараз веде будівництво Національного стадіону у Варшаві.

Ще однин контракт було розірвано з компаніями NDI i SB Granit, які займалися будівництвом частини автостради А4. Через це траса, яка мала йти в Україну не буде завершеною вчасно. Проблеми спостерігаються також на відрізках магістралей А1 (Стрикув-Торунь).

Небезпека запізнень із завершенням будівництва нависла не лише над дорогами, але і над іншими стратегічними об’єктами Євро-2012 у Польщі. Зокрема, над Національним стадіоном (Stadion Narodowy) у Варшаві

Раніше повідомлялося, що Національний не буде завершений до кінця червня 2011 року, як планувалося раніше. Під час перевірки на стадіоні було виявлено технічні помилки, припущені під час монтажу сходів.

Позначки: