У поліції заперечили інформацію про місце виявлення тіла адвоката Грабовського

25 Березня 2016, 11:32

Тіло убитого Юрія Грабовського – адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова – не знайшли на території Київської області. Про це повідомили з посиланням на Головне управління Нацполіції.

«На території Київської області поліція не знаходила тіло адвоката Грабовського», – зазначили у коментарі.

При цьому наразі головний військовий прокурор Анатолій Матіос у коментарі виданню «Українська правда» підтвердив сам факт смерті адвоката. На 11:30 призначено брифінг Матіоса.

Окрім того, колега Грабовського та адвокат іншого ГРУшника Євгєнія Єрофєєва, яка раніше повідомила, що тіло загиблого знайшли закопаним біля траси на території Київщини, уточнила, що тіло виявили у ніч на п'ятницю, 25 березня, поблизу Жашкова Черкаської області.

Зранку 25 березня голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова повідомила про убивство Грабовського.

Як повідомлялося, поліція заявила про зникнення Грабовського в Одесі 5 березня.

Раніше, 3 березня, в.о. генерального прокурора України Юрій Севрук заявляв, що є інформація про можливий замах на життя російських військовослужбовців Єрофєєва і Алєксандрова, тому на одне із засідань суду їх не доставляли.

Також нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. На засіданні суду адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язатися Грабовським.

21 березня у Алєксандрова з’явився новий адвокат Валентин Рибін.