У поліції повідомили деталі нічної погоні в Києві, під час якої вбили людину

7 Лютого 2016, 13:20

В управлінні патрульної поліції Києва повідомили деталі нічного переслідування автомобіля, внаслідок чого загинула людина. Про це на брифінгу розповів начальник управління поліції Києва Юрій Зозуля.

«Вчора близько третьої години ночі (ЗМІ повідомляли, що це відбулося близько 1:30, крім того, свідки чули звуки погоні зі стріляниною приблизно у цей час – Ред.) патрульні помітили двох чоловіків, які сідали в автомобіль з алкоголем в руках. На вимогу патрульних зупинити авто, водій і пасажир викинули пляшки через вікна і почали рух. Патрульні почали переслідування з Солом’янського району через Шевченківський район, Святошинський район до Голосіївського», – сказав він.

За словами Зозулі, водій не реагував на вимогу патрульних зупинити автомобіль і рухався із значними порушеннями ПДР. Саме тому патрульні – після кількох попереджень – були змушені відкрити  вогонь.

«Оскільки автомобіль створював надзвичайно серйозну загрозу для життя і здоров’я громадян, патрульні, керуючись 46-ю статтею Закону України «Про Національну поліцію» відкрили вогонь, аби зупинити автомобіль шляхом його пошкодження. Вони відкрили вогонь по колесах. Водій на це ніяк не відреагував і продовжив утікати», – уточнив він.

За словами начальника управління, врешті до переслідування, що тривало 40 хвилин, долучились й інші патрульні авто. На вулиці Заболотного авто порушників вилетіло на узбіччя.

Двоє пасажирів авто одразу здалися, а сам водій почав утікати. Згодом четвертого пасажира автомобіля знайшли в салоні пораненим. Йому намагалися надати медичну допомогу.

«Поранену особу з машини дістали, їй надавали першу медичну допомогу, але через 10 хвилин чоловік помер. Він помер від поранення», – сказав Юрій Зозуля.

Він також додав, що в одного з патрульних, який брав участь у переслідуванні, є певні травми. Зокрема, пошкодження ноги.

Надалі з інцидентом розбиратиметься слідство.

Як повідомлялося, у Києві в ніч на 7 лютого патрульна поліція під час переслідування автомобіля застрелила людину.