У поліції озвучили завдання, поставлені в рамках транспортної блокади Донбасу

15 Березня 2017, 18:59

У Національній поліції України оголосили завдання, поставлені перед правоохоронними органами в рамках транспортної блокади Донбасу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

«На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України» поліція Донеччини створює систему контролю на залізничних та автошляхах», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що по всій лінії розмежування у ключових транспортних вузлах відкриються додаткові стаціонарні блокпости. Крім того, траси та другорядні дороги патрулюватимуть мобільні групи поліції.

Читайте також: У Держприкордонслужбі роз'яснили рішення РНБО про блокаду з ОРДіЛО

В рамках стоп-контролю правоохоронці здійснюватимуть перевірки документів громадян та огляд транспорту. Крім того, вживатимуться контрдиверсійні заходи з метою попередження терактів, протидії трафіку зброї, боєприпасів та вибухівки, затримання учасників незаконних збройних формувань та злочинців, які перебувають у розшуку.

«Згідно рішенню РНБО на Нацполіцію спільно з Національної гвардією за участі СБУ покладаються наступні функції:

  • припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення залізничними і автомобільними шляхами,
  • створити умови для залучення громадського контролю щодо виконання цього рішення
  • вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки, протидії терористичним і диверсійним проявам, спробам порушення громадського порядку», – розповіли в поліції.

Нагадаємо, у середу, 15 березня, Рада національної безпеки і оборони України за екстреному засіданні після виступу президента Петра Порошенка підтримала тимчасове повне припинення транспортного сполучення з окупованими територіями Донбасу.