У поліції назвали регіон, де почнуть переатестацію після Києва та області

15 Січня 2016, 14:46

Наприкінці січня, після завершення переатестації працівників Нацполіції у Києві та області, розпочнеться аналогічний процес в інших областях України. Про це повідомила під час брифінгу 15 січня координатор Центру рекрутингу до Національної поліції Олена Дятлова.

За її словами, першим регіоном стане Хмельниччина.

«12 січня підписано наказ про початок атестації працівників ГУ НП у Хмельницькій області. Загалом у цій області підлягають атестації близько 2200 працівників. Завершити цей процес плануємо в останній декаді лютого. Представники центру рекрутингу надаватимуть технічну та адміністративну підтримку процесу атестації на Хмельниччині», – заявила Дятлова.

Також вона оголосила проміжні результати роботи атестаційних комісій у столиці та Київській області.

«Атестацію в столиці та області мають пройти близько 13,5 тисяч працівників НП, включаючи апарат. Працюють 17 атестаційних комісій: три – з працівниками апарату, вісім – з поліцейськими Києва, шість – області. Станом на 14 січня 2016 розглянуто 10483 особових справ: 1380 – працівників апарату, 5869 – Києва, 3234 – області». За словами речниці, до проходження поліграфу рекомендовані 353 особи. Водночас працюють дві апеляційні атестаційні комісії: наразі отримано 845 скарг», – додала вона.

Процес атестації працівників поліції Києва і області, включаючи апарат, має закінчитися в останній декаді січня. Тоді ж, на підсумковій прес-конференції, будуть оголошені підсумкові результати.

Як повідомлялося, екс-міліціонери оскаржили в суді створення атестаційних комісій Нацполіції.