У Податковій пояснили, чому обшукували офіс «афганців»

15 Жовтня 2011, 10:22

За його словами, підприємство, співзасновником якого є Ковальов, має шахту в Донецькій області, яка займається видобутком вугілля, проте оформлення безтоварних операцій відбувається на фіктивних контрагентів, а саме вугілля компанія поставляла п`яти підприємствам.

Всього компанія підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму в 2,8 мільйонів гривень.

Згідно з рішенням суду в Донецькій області, було проведено обшук приміщення компанії, що розташоване по вул. Велика Васильківська в Києві.

Коваль заявив, що податківці не були поінформовані про те, що в цьому приміщенні розташовано також офіс організації «Ніхто крім нас».

Він також повідомив, що податківці за результатами обшуку не виявили документів, що свідчать про фіктивну діяльність компанії.

Як відомо, податкова міліція за підтримки озброєних співробітників спецпідрозділів 13 жовтня вранці проводила обшук в офісі організації ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» у Києві.

Також обшук проводився в квартирі лідера організації Ковальова.

У прес-центрі Державної податкової служби в м. Києві повідомили, що співробітники управління податкової міліції проводили обшук на виконання доручення слідчого відділу податкової міліції ДПСУ в Донецькій області та постанови Центральноміського районного суду Макіївки.

Раніше координатор громадянського руху “Спільна справа” Олександр Данилюк заявив, що заступник прокурора міста Києва В’ячеслав Трунов повідомив про порушення кримінальної справи за фактом побиття майором податкової міліції УПМ ДПА в Києві Сергієм Олієнчуком співробітниці організації "Ніхто крім нас" Юлії Літохіної, а також незаконного обшуку в офісі організації. Пізніше цю інформацію спростували.

Позначки: