У Північній Кореї виявили понад 10 засекречених ракетних баз

13 Листопада 2018, 10:09

На території Північній Кореї виявили щонайменше 13 діючих засекречених ракетних баз для мобільних розміщення ракетних установок, що здатні здійснювати пуски ракет з ядерними боєголовками. Про це повідомив експерт вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень Віктор Ча, передає The New York Times.

 

"Не схоже, що ці бази заморожені, роботи тривають", – наголосив експерт, який керує північнокорейськими дослідженнями Центру.

 

За його словами, місцезнаходження 13 баз, про які Пхеньян не повідомив Вашингтон, встановлено. Водночас він додав, що баз може бути до 20.

 

Відповідно до досліджень Центру, бази знаходяться в підземних тунелях і гірських печерах, ракетні установки можуть у найкоротші терміни виведені на позиції для здійснення пусків.

 

"Усіх хвилює те, що Трамп збирається укласти погану угоду. Вони (представники КНДР – Ред.) показали нам один випробувальний полігон, демонтували кілька інших об'єктів, а натомість отримають мирну угоду", – додав експерт.

 

Нагадаємо, 19 вересня президент Південної Кореї Мун Чже Ін повідомив, що лідер КНДР Кім Чен Ин погодився закрити один з основних ядерних комплексів, а також знищити ключові ракетні об'єкти в присутності іноземних експертів. 

 

18 вересня в КНДР для участі в двосторонньому саміті з північнокорейським лідером Кім Чен Ином прибув президент Південної Кореї Мун Чже Ін.