У Підмосков’ї розбився вертоліт МНС РФ, загинули всі члени екіпажу

21 Вересня 2016, 23:20

У Підмосков’ї зазнав аварії вертоліт Мі-8, що належить Жуковському Авіацентру МНС РФ. Рятувальники виявили на місці катастрофи тіла трьох загиблих членів екіпажу. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на регіональне відділення МНС.

 «Пожежа на місці падіння вертольота ліквідована. Виявлені тіла трьох загиблих», – повідомили ЗМІ й уточнили, що на місці події працюють пожежно-рятувальні підрозділи Люберецького гарнізону.

У МНС також підтвердили інформацію про виявлення тіл загиблих. Рятувальники почали витягати їх із пошкодженого фюзеляжу.

Стало відомо, що одним із загиблих може бути начальник Жуковського авіаційно-рятувального центру МНС Росії Роман Фролов. Поки немає точної інформації щодо того, хто пілотував машину в момент аварії.

Дежерела в екстрених службах зазначають, що «тренований пілот міг своєчасно не зорієнтуватися, а в критичній ситуації прийняв рішення відвести машину від житлової зони». Крім того, розглядається і версія про відмову техніки.

Нагадаємо, 30 червня в Росії зник із радарів літак МНС із 11 людьми на борту. Згодом стало відомо, що рятувальники рятувальники виявили фрагменти тіл загиблих льотчиків і один чорний ящик на місці катастрофи літака Іл-76, який був задіяний у гасінні масштабних природних пожеж. Іл-76 майже повністю згорів, крім хвостового оперення. Основні версії причин катастрофи пов'язані з людським фактором, працездатністю техніки та впливом навколишнього середовища, заявив представник Міждержавного авіаційного комітету Росії Ніколай Якименко.