У Парижі висміяли слова Трампа про французьку столицю

26 Лютого 2017, 13:58

Мер Парижа Анна Ідальго прокоментувала слова президента США Дональда Трампа, який раніше заявив, що столиця Франції перестала бути привабливою для туристів через загрозу з боку терористів, долучивши до цього  діснеївську символіку.

Вона розмістила в Twitter своє фото в обнімку з Міккі і Мінні Маус, що має символізувати, за її словами, динамізм і дух відкритості, які властиві місту.

Раніше, виступаючи на конференції в США, президент Трамп розповів про свого приятеля, який, за його словами, раніше часто відвідував французьку столицю, але перестав туди їздити.

Трамп також розкритикував заходи безпеки, які застосовують у європейських країнах у боротьбі з тероризмом, заявивши, що американці не можуть дозволити повторення у себе в країні таких нападів, які сталися в Європі.

З початку 2015 року в результаті цілого ряду терористичних актів у Франції загинули понад 230 людей, у тому числі у нападі в Парижі в січні і листопаді минулого року, в Ніцці в липні минулого року.

У Франції вже протягом більше року діє надзвичайний стан.

Що саме сказав Трамп?

Виступаючи на консервативній конференції політичних дій в п'ятницю, Дональд Трамп розповів про свого друга на ім'я Джим, який любив відвідувати французьку столицю, але в останні роки перестав їздити туди, тому що "Париж перестав бути Парижем".

"Давайте подивимося, що відбувається зі світом, ми повинні бути розумнішими … Ми не повинні дозволити таке у нас в країні", – сказав, зокрема, пан Трамп.

Французька реакція

Анн Ідальго приурочила свою відповідь американському президенту до початку святкування 25-річчя від дня відкриття парку "Діснейленд" в Парижі.

Вона заявила, що кількість американців, які приїжджають у Париж, зросла в 2017 році на 30%.

Нагадаємо, 21 лютого у столиці Швеції сталися погроми після заяви Трампа щодо мігрантів.

Раніше американський президент Дональд Трамп назвав провідні американські ЗМІ "ворогами народу".