У Партії регіонів вважають бійки в парламенті ознакою демократії

29 Травня 2012, 11:08

За його словами, остання бійка в парламенті розгорілася навколо «мовного питання» і мала мобілізувати електорат опозиції. «Я вважаю, що це зроблено для того, щоб мобілізувати свій електорат. Люди, які вважають, що вони переживають за українську мову, зберуться навколо опозиції, котра її захищає. А хто проти – ті, очевидно, прихильники Партії регіонів. Мобілізуються електоральні поля», – сказав депутат.

Він також зазначив, що зал парламенту не розрахований на бійки. «Але в цьому разі, це показує, що ми маємо демократичний лад у країні. Ви уявляєте таку бійку в парламенті Білорусі чи Росії? Це приклад демократії. Маємо те, що маємо», – сказав Надоша.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 24 травня під час обговорення законопроекту про мовну політику між депутатами від опозиції й від Партії регіонів сталася бійка, після якої було госпіталізовано депутата від фракції БЮТ Миколу Петрука. Пізніше стало відомо, що БЮТівцю Степану Курпілю під час бійки зламали палець на руці. Авторами законопроекту є «регіонали» Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує продовження розгляду закону про мовну політику на наступному пленарному тижні.