У ПАРЄ висловили недовіру Аграмунту

28 Квітня 2017, 11:13

Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи в п'ятницю, 28 квітня, висловило недовіру голові ПАРЄ Педро Аграмунту і заборонило йому здійснювати будь-які дії від імені Асамблеї, повідомив глава української делегації в Асамблеї Володимир Ар'єв на своїй сторінці у Facebook.

"Президент ПАРЄ Аграмунт не написав заяву про відставку, не з'явився у Бюро і, відповідно, не зробив жодної заяви, обіцяної раніше. Бюро Асамблеї щойно абсолютною більшістю голосів висловило йому недовіру і відмовило в дозволі здійснювати візити, робити заяви і проводити іншу активність від імені ПАРЄ", – написав Ар'єв.

Він також додав, що ПАРЄ не має процедури відкликання президента з посади, тепер регламентний комітет має розробити цю процедуру.

Водночас член делегації ПАРЄ Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook, написав, що Бюро ПАРЄ одноголосно висловило недовіру Педро Аграмунту як президенту ПАРЄ.

Як повідомлялося, 25 квітня у ПАРЄ розпочалися слухання щодо поїздки Аграмунта до Сирії. Педро Аграмунт пообіцяв у п'ятницю, 28 квітня, виступити із заявою щодо свого статусу.

Нагадаємо, у березні Педро Аграмунт відвідав Сирію разом з делегацією російських депутатів. Російська делегація в ПАРЄ перебуває під санкціями, які були накладені на неї в квітні 2014 року через анексію Криму. Низка делегацій ПАРЄ, серед яких і українська, висловили обурення з приводу цього візиту Аграмунта в Сирію.

98